Prodhuesi i sistemeve lazer për prerje, gdhendje dhe duke shënuar.

Golden Laser, lazer digjitalizimit teknologjisë platformë risi, është specialist në prerja makine CO2 lazer, GALVO gdhendje lazer machine dhe prerja fibra lazer machine.

Nga u konsultuar më parë me testet e aplikimit me materiale tuaj projektuar në industrinë specifike të trajnimit për përdoruesit dhe shërbimin e të gjithë botën - Golden Laser ofron zgjidhje të plotë lazer, nuk është vetëm një makinë e vetme!

Laser CO2

GALVO Laser

Laser Fiber

Pëlhurë lartësim Laser Cutter për sportive
Modeli Nr .: CJGV-160130LD + 80AF

Pëlhurë lartësim Laser Cutter për sportive

Vision prerja makinë lazer është ideale për prerje pëlhura digjitale shtypjen tekstile lartësim të ...
High Speed ​​Garment pëlhurë Laser Cutting Machine
Modeli Nr .: CJGS-160300LD

High Speed ​​Garment pëlhurë Laser Cutting Machine

Dyshe strukturë Y-boshti. Shpejtësi e lartë. Prerje shpejtësi deri në 1200mm / s. Për të mesme dhe grumbull të vogël një ...
Wide Format Laser Cutting Machine për flamuj, parulla, e butë Signage
Modeli Nr .: CJGV-320500LD

Wide Format Laser Cutting Machine për flamuj, parulla, e butë Signage

Prerja Sistemi Vision Laser projektuar posaçërisht për industrinë digjitale të shtypura dhe të shtypura se ...
Vision Laser Cutting Machine për pëlhurë lartësim
Modeli Nr .: CJGV-160200LD + 100AF

Vision Laser Cutting Machine për pëlhurë lartësim

Vision prerja makinë lazer është ideale për prerje pëlhura digjitale shtypjen tekstile lartësim të ...
Industrial Fabric Laser Cutting Machine për filtrat
Modeli Nr .: CJG-250400LD

Industrial Fabric Laser Cutting Machine për filtrat

Sistemi prerja lazer për filtrat, leckë filtër, materialeve filtër, Mats filtër. Pse lazer në filte ...
Independent Dual Head lëkure Laser Cutting Machine për KEPUCE
Modeli Nr .: XBJGHY-160100LD II

Independent Dual Head lëkure Laser Cutting Machine për KEPUCE

radhim përziera dhe prerje të përziera dixhital sistem prerja lazer për lëkurë. kokat e dyfishtë lazer. B ...
Genuine Leather Laser Cutting Machine
Modeli Nr .: CJG-160250LD

Genuine Leather Laser Cutting Machine

Genuine lëkure laser machine me kamera dhe projektor. Për mallrat e fsheh lëkure FO madhe ...
Aircraft Carpet Laser Cutting Machine
Modeli Nr .: CJG-2101100LD

Aircraft Carpet Laser Cutting Machine

Prerje qilim komerciale dhe industriale është një tjetër kërkesë e madhe CO2 lazer. Në shumë raste, s ...
High Speed ​​GALVO Laser Cutting dhe Perforating Machine për Jersey
Modeli Nr .: ZJ(3D)-170200LD

High Speed Galvo Laser Cutting and Pe...

Një makinë me dhunti të shumta lazer që mund të bëjë të dyja prerje dhe shpuese për jerseys, poliestër, microf ...
High Speed ​​GALVO Laser gdhendje Machine për lëkurë këpucësh
Modeli Nr .: ZJ (3D) -9045TB

High Speed ​​GALVO Laser Engraving Mach ...

CO2 RF metalike laser 100W 150W 275W 500W 3D Sistemi i kontrollit dinamik galvanometër automatik dhe ...
Roll të rrokulliset pëlhurë Laser gdhendje Machine
Modeli Nr .: ZJJF (3D) -160LD

Roll të rrokulliset pëlhurë Laser gdhendje M ...

roll Laser për të rrokulliset pëlhurave tekstile gdhendje të vazhdueshëm. Germany 3D sistem GALVO dinamik, finishi ...
Jeans Laser gdhendje Machine
Modeli Nr .: ZJ (3D) -9090LD

Jeans Laser gdhendje Machine

Denim Jeans lazer gdhendje është ushqyer kërkesat e zëvendësimit proceset tradicionale larje ...
Galvanometër Laser gdhendje Prerje Machine
Modeli Nr .: ZJ (3D) -160100LD

Galvanometër Laser Engraving Cutting ...

Germany Scanlab 3D kreu GALVO dinamike, një herë zona scan mund të arrijë 400x400mm. 150W 275W 500W C ...
Full Mbyllur Fiber Laser Cutting Machine me paletë changer
Model Nr .: GF-1530JH

Full Mbyllur Fiber Laser Cutting Machi ...

Fiber lazer machine me ndryshimin e tabelës. Dizajni Shtojcë. IPG 2000W gjenerator fibër lazer ...
Open Lloji 1000W Fiber Metal Laser Cutting Machine
Model Nr .: GF-1530 - 1000W

Open Lloji 1000W Fiber Metal Laser Cut ...

Prerje maksimale çeliku 12mm karbonit, çelik inox 6mm, alumin 4mm, tunxh, bakër 3mm 3mm. IPG ...
Automatik Bundle Loader Fiber Laser Pipe Prerje Machine
Model Nr .: P2060A / P3080A

Automatik Bundle Loader Fiber Laser P ...

Fiber Laser Pipe & Tube machine tufa e tubave heqjen automatikisht Automatik se ...
Dual CNC Fiber Laser Sheet Metal dhe Tube / tub Prerje Machine
Model Nr .: GF-1530T - 1000W

Dual CNC Fiber Laser Sheet Metal dhe ...

Funksionet prerja e dyfishtë për fletë metalike dhe tub. Importuar Amerikan N-light fibër lazer burim wi ...

Industries Hot

Ne ofrojmë zgjidhje aplikim i bazuar në teknologjinë lazer. Zgjidhni industrinë tuaj: më të përshtatshme zgjidhje lazer e drejtë për ju
 • pëlhurë lartësim

  pëlhurë lartësim

 • self-adhesive-label

  Label Die Cut

 • airbag

  Airbag

 • prerja Laser çelik arkitektonike ornament

  Dekorimi çeliku

 • dru 3D Model

  Wood 3D Modele

 • qilim

  qilim

 • veshje

  Moda Garment

 • dhe tub tub

  Tub dhe tub

 • banesë lazer krevat

  CO2 Laser flatbed

 • filtra

  Filtration Media

 • këpucë lëkure

  Lëkurë & Shoes

 • brendshme automotive

  automotive Interiors

më shumë

2017 SGIA Expo, GOLDEN LASER See You Soon...

SGIA Expo 2017 INVITATION Booth Number:3463 Time: October 10~12, 2017 Address: Ernest N Morial Convention Center, New Orleans, LA.
më shumë

GOLDEN LASER Cooperates with the Leading ...

It took us five years to undertake trials and research about how to achieve good processing results and high efficiency for laser cutting footballs industry. Thanks to the engineers in both sides who …
më shumë

GOLDENLASER Will Attend The EMO Hannover ...

During 18~23 September,2017, we will take one set of 1200W N-light full closed fiber laser metal sheet cutting machine GF-1530JH and one set of small format metal sheet laser cutting machine GF-6060 t…
më shumë

“Go beyond laser machines, win in l...

On May 9, Germany Texprocess 2017 (Leading International Trade Fair for Processing Textiles and Flexible Materials) officially began. On the first day of the exhibition, our partners from Europe, the …
më shumë

Le të takohen në TEXPROCESS Messe Fran ...

2017 TEXPROCESS FTESË Booth Nr .: Hall 4.0 D72. Koha: 9 Maj ~ 12, 2017 Adresa: Messe Frankfurt (Frankfurt am Main) Texprocess është e re panairet më të njohur ndërkombëtare për përpunimin e tekstilit dhe ...
më shumë

Golden Laser Portuguese Tregtari është në ...

Nga 9 deri më 11 mars 2017, ne do të jetë në pavijon 6, i Exponor, duke pritur për ju. Laser Machine në ekspozita - Vision Laser Cutting Machine. Shtypur pëlhurë kontur prerë për sportive, flamuj, parulla ... D ...

Përshtatje Capability

Laser Solutions ofruesi kryesor

Global Sales Rrjeti

Me 20 vjet përvojë në industrinë lazer, vazhdimisht në zhvillim dhe përdorimin e teknologjive të avancuara, Artë Laser është bërë një prodhuesi kryesor i makinave lazer me aftësi të sofistikuar customization.
Duke kërkuar Artë Laser Machines
GOLDEN LASER ju ofron zgjidhje profesionale lazer për industrinë tuaj të veçantë aplikimit - për t'ju ndihmuar rritjen e produktivitetit, të thjeshtojë procedurën e përpunimit dhe të bëjnë më shumë fitime.
Duke kërkuar Golden Laser Solutions
Në tregun e huaj, Artë Laser ka krijuar një rrjet të marketingut të pjekur në më shumë se 100 vende dhe rajone të gjithë botën, me produktet tona konkurruese dhe sistemin e inovacionit të orientuar drejt tregut.
Mëso më shumë rreth Laser Artë

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car