Начин на дознака - Вухан Златна Ласерски копродукции, ООД

Начин на дознака

банкарска сметка

CNY A / C:

70080155200003768

USD A / C:

7016 1457 4100 0007 3

EUR A / C:

7016 3857 4100 0025 6

Ресивер: Вухан Златна Ласерски копродукции, ООД

Адреса: ЗЛАТЕН ЛАСЕРСКА ГРАДЕЊЕ NO.3-3 Shiqiao 1ST ПАТ, HOUHU STREET, JIANGAN DISTRICT, Вухан

На сметката со банката

Трансфер банка: Ситибанк naNew Њујорк Свифт Не: citius33

Приемник банка: Шангај Пудонг банка за развој, Вухан филијала

Адреса: бр 218 Ксинхуа патот, Вухан, Хубеи 430000, Кина

Свифт: SPDBCNSH180