Makinë prerëse me laser, makinë për gdhendje me laser, makinë lazer Galvo - Laser i artë

Historia

Ne jemi partnerë të klientëve tanë që nga kontakti i parë deri tek shërbimi pas shitjes.Si konsulent teknik, ne diskutojmë kërkesat me klientët tanë dhe zhvillojmë zgjidhje që rrisin efikasitetin dhe vlerën e shtuar.Përgjatë gjithë zinxhirit të procesit të certifikuar me ISO 9001 - ne ofrojmë paketën më tërheqëse të zgjidhjeve.

Historia e Zhvillimit

2018

Ne jemi gjithmonë në rrugë.

2017

Sistemi inteligjent i menaxhimit të punishtes së MASH-it

2016

Sistemi i vizionit inteligjent me sistem të pavarur lazer me dy koka i iniciuar nga GOLDEN LASER u lançua zyrtarisht dhe u aplikua me sukses në fushën e prerjes së lëkurës për këpucë.

2015

GOLDEN LASER propozoi planin strategjik të "Mënyra e Artë: Platforma + Rrethi Ekologjik" për të përshpejtuar ndërtimin emakineri me lazer të nivelit të lartëdheTeknologji dixhitale 3DPlatforma e inovacionit të aplikacionit – “GOLDEN+”.

2014

GOLDEN LASER u krijua zyrtarisht Qendra e Shitjeve dhe Shërbimeve në Shtetet e Bashkuara dhe Vietnam.

2013

GOLDEN LASER bashkëpunoi me Universitetin e Tekstileve Wuhan për të krijuar një laborator aplikimi lazer xhins.

2012

Struktura organizative e kompanisë është përshtatur shumë.Janë krijuar disa filiale dhe divizione.

Sistemi i prerjes me lazer të vizionit të skanimit të fluturimit i zhvilluar për industrinë e veshjeve sportive të sublimimit të ngjyrave u lançua me sukses.

2011

Në maj 2011, GOLDEN LASER u rendit zyrtarisht në Tregun Growth Enterprise të Bursës Shenzhen (Kodi i aksioneve: 300220)

2010

E përfshirë zyrtarisht në fushën e prerjes me lazer me fibra për metal, kompani filialWuhan Vtop Fiber Laser Engineering Co., Ltdu vendos.

2009

U lansuan lazerët metalikë CO2 RF të zhvilluara nga GOLDEN LASER.

U lançua sistemi automatik i gdhendjes me lazer Galvo për materialin rrotull.

U dorëzua makina e parë e prerjes me lazer CO2 3,2 metra e parë me LASER GOLDEN.Tëaftësia e personalizimiti LASERIT GOLDEN për prerjen me lazer CO2 me shtrat të sheshtë me format të madh Makina është e njohur në industri.

2008

Hyrja në industrinë e pëlhurave industriale.Hera e parë për të marrë pjesë në ekspozitën e industrisë së filtrimit, u vlerësua unanimisht.

2007

U hodh në treg makina e qëndisjes me lazer Bridge, duke arritur kombinimin perfekt të qëndisjes kompjuterike dhe prerjes me lazer.

Doli sistemi i gdhendjes me lazer me galvanometër me fokus dinamik 3D me format të madh.

2006

Modeli i patentës vendase me jetëgjatësinë më të gjatë, performancën më të lartë të kostos dhe shkallën më të ulët të dështimit, prerësi lazer CO2 me "dy bërthama" të serisë JGSH, u lançua për herë të parë.

2005

U vu në prodhim makina prerëse me laser CO2 me format të madh me tavolinë pune transportues, duke shënuar mundësinë e prodhimit të automatizuar të prerësit lazer.

2003

Linja e prodhimit të serisë së lazerit galvanometër u krijua zyrtarisht.

U zhvillua me sukses sistemi i energjisë lazer i markës GOLDEN LASER.

2002

Makina e parë e prerjes së veshjeve me lazer në Kinë është zhvilluar me sukses nga GOLDEN LASER, dhe tregjet vendase dhe të huaja kanë marrë vlerësime të larta.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
WhatsApp
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni