Na Kontaktoni - Wuhan Golden Laser Co, Ltd

Na kontaktoni

Duan të punojnë me lazer GOLDEN?

Adresë

Parku Industrial Laser me Artë, Tianxing Road, Rruga Hengdian, Chuanlong Avenue, Qarku Huangpi, Wuhan, Hubei, Kinë

telefon

Tel (WhatsApp / WeChat)

+86 158 7171 4482

skype

ID Skype:

goldenlaser.yoyo

Llogari bankare

CNY A / C:
70080155200003768
USD A / C:
7016 1457 4100 0007 3
EUR A / C:
7016 3857 4100 0025 6

Marresit: Wuhan Golden Laser Co, Ltd

Adresa: GOLDEN LASER BUILDING NO.3-3 SHIQIAO 1ST ROAD, HOUHU STREET, Jiangan DISTRICT, Wuhan

Llogaria me bankën

Transfer bankë: Citibank naNew York Swift nr: citius33

banka Marresit: Shanghai Pudong Banka e Zhvillimit, Wuhan Dega

Adresa: Nr 218 Xinhua Road, Wuhan, Hubei 430000, China

Swift: SPDBCNSH180

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni