Makinë prerëse me laser, makinë për gdhendje me laser, makinë lazer Galvo - Laser i artë

Labelexpo Azia Juglindore 2023 |Kabina e Laserit të Artë është plot popullaritet!

Golden Laser po merr pjesë në Labelexpo Azinë Juglindore 2023

SALA B42

Në vendin e ekspozitës, sistemi i prerjes dixhitale lazer me shpejtësi të lartë Golden Laser tërhoqi sy të panumërt sapo u zbulua, dhe kishte një rrymë të vazhdueshme njerëzish përpara stendës, plot popullaritet!

Labelexpo Azia Juglindore 2023

Produkte të ngjashme

WhatsApp
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni