Makinë prerëse me laser, makinë për gdhendje me laser, makinë lazer Galvo - Laser i artë

Njihuni me Golden Laser në Sino-Label 2023

Si ekspozita e parë gjithëpërfshirëse offline e të gjithë zinxhirit të industrisë së industrisë së printimit dhe paketimit pas fillimit të pranverës në 2023,Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës për Teknologjinë e Printimit të Etiketave (Sino-Label)do të mbahet nga 2 deri më 4 mars në Kompleksin e Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës në Guangzhou.Mezi presim t'ju takojmë nëkabina B10, Salla 4.2, Kati 2, Zona A. Ne do të sjellim zgjidhje novatore për prerjen me laser për të përmbushur nevojat e ndryshme të tregut.

Theksimi 1: Makina prerëse me lazer me fletë

Në këtë ekspozitë, Golden Laser sjellMakinë prerëse me laser me fletë Fed LC-8060, i cili miraton modalitetin e prodhimit plotësisht dixhital dhe ka një gjerësi dhe gjatësi maksimale të prerjes prej 800 mm, dhe mund të personalizohet me modulet e njësisë përkatëse sipas nevojave tuaja për përpunimin e materialit.

Jeni të ftuar përzemërsisht të sillni materiale për testimin e mostrës falas në vend, ose mund të na lini një mesazh dhe ne do t'ju ofrojmë një propozim 1v1.

Watch Sheet Fed Laser Prerës duke punuar në Veprim!

Theksoj 2: Roll to Roll (Roll to Sheet) Makinë prerëse me lazer

Kjo makinë prerëse lazer ka një dizajn të personalizuar, shumë-module, të gjitha-në-një dhe mund të pajiset me njësi opsionale flexo, llakimi, petëzim, prerje dhe çarçafë për të përmbushur nevojat tuaja individuale të përpunimit.Me katër avantazhet kryesore të kursimit të kohës, fleksibilitetit, shpejtësisë së lartë dhe shkathtësisë, përdoret gjerësisht në shumë industri si etiketa të printuara, kuti paketimi, kartolina urimi, kaseta industriale, 3M, film reflektues të transferimit të nxehtësisë dhe pajisje elektronike.

Shiko Label Laser Die Prerja dhe Konvertimi në Veprim!

Ekspozita Ndërkombëtare e Kinës për Teknologjinë e Printimit të Etiketave 2023 (SINO LABEL 2023)

Zona A, Kompleksi i Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës, Guangzhou, PRKinë

2-4 mars 2023

Ndaluni pranë stendës sonë # 4.2-B10 dhe bashkohuni me ne për një eksplorim të ofertave tona.

Produkte të ngjashme

WhatsApp
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni