vrimë Laser dhe prerja letër zmerile për shirit skateboard grip - Wuhan Golden Laser Co, Ltd

vrimë Laser dhe prerja letër zmerile për shirit skateboard grip

Laser është i përshtatshëm për shpuese dhe prerja letër zmerile

 

Industria e zbatueshme:

skateboard lëmues grip jo-shqip kasetë (letër zmerile është harxhuese)

Shirit grip ka brima vogël që ndihmojnë të shmangur flluska e ajrit të bllokuar, kur ajo është duke u aplikuar.

ilovepdf_com-19

Cilat janë avantazhet e përpunimit lazer?

procesi kontakt

Pastër dhe të qetë edges prerjes, nuk ka papastërti në skajet, asnjë reworking nevojshme. Asnjë mjet veshin - me cilësi të vazhdueshme të lartë.

procesi i saktë

Prodhon modelet e ndërlikuara dhe detajet gjobë. cilësi të lartë pjesë që nuk mund të përsëritet duke përdorur procesin vdesin prerë.

No punching vdes nevojshme

shkallë të lartë të fleksibilitetit në zgjedhjen e ndonjë formave dhe harton - pa ndonjë nevojë për ndërtim mjet apo kalim.

Cilat janë avantazhet e perforating lazer të letër zmerile?

Prodhimin e pothuajse 100% vrima Slug-free.

High-precision perforations rrethore, madje dhe të qëndrueshme në cilësi.

diameter ndryshueshme nga vrima. diametër minimal deri në 0.15mm.

LASER GOLDEN zhvillon makina të posaçme lazer për letër zmerile

Ⅰ. High Speed ​​Laser perforohen Machine ZJ (3D) -15050LD

- Për të hyj mikro-vrima në letër zmerile. Roll të rrokulliset përpunimit.

Automatizuar e prodhimit shpim lazer
prerë drejtkëndësh letër zmerile 500

Ⅱ. LASER CROSS-machine JG-16080LD

- Për të shkurtuar drejtkëndësh në të gjithë gjerësinë e rrotull letër zmerile

  • lëvizje X-boshti në vinç-urë
  • Duke punuar gjerësi 1600mm zonë, gjatësi 800mm
  • me 1200mm tryezë të zgjatur
  • pushtet lazer 180W, qelqi CO2 tub laser
  • Particle slot dizajni, grimcat gatshme bie brenda

Çfarë lloj lazer?

Ne kemi një teknologji të plotë të përpunimit lazer, duke përfshirë edhe prerja lazer, gdhendje lazer, shpuese lazer dhe lazer shënuar.

Gjej makinat tona lazer

Cili është materiali juaj?

Test materialet tuaja, optimizuar procesin, të sigurojë video, parametrat e përpunimit, dhe më shumë, pa pagesë.

Shko tek mostrës galeri

Çfarë është industria e juaj?

Gërmimet thellë në industri, me zgjidhje të automatizuar dhe inteligjente aplikimit lazer për të ndihmuar përdoruesit përtërij dhe zhvillimin.

Shko në zgjidhje të industrisë

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni