Makinë për prerje me lazer, Makinë për gdhendje me lazer, Makinë me lazer Galvo - Laser i artë

Makinë prerëse me lazer me fibra

Makina për prerjen me lazer me fibra është një mjet i përballueshëm, i lehtë për t'u përdorur dhe i gjithanshëm që përdoret për prerjen me shpejtësi të lartë të pllakave dhe tubave metalikë. Mund të ju ndihmojë të filloni një sipërmarrje të re fillestare ose të rrisni fitimet e kompanisë tuaj të themeluar mirë.

Makina jonë e prerjes me lazer me fibra është e përshtatshme për prerjen e çelikut të karbonit, çelikut të pandryshkshëm, çelikut aliazh, çelikut të pranverës, aluminit, bakrit, bronzit, hekurit të galvanizuar, etj., Dhe është përdorur gjerësisht në përpunimin e fabrikimit të fletës metalike, mobiljeve të çelikut, zjarrit tuba, automotive, pajisje fitnesi, makineri bujqësore dhe pyjore, makineri ushqimore, reklama, dollapë elektrikë, ashensorë dhe industri të tjera.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni