Laser Cutting e lartësim sportive, Fitness Veshje, Digital Shtypur Veshmbathje - Wuhan Artë Laser Co, Ltd

Laser Cutting e lartësim sportive, Fitness Veshje, Digital Shtypur Veshmbathje

Vision Laser Cutting për Industrisë Lartësim Veshmbathje

shpejtësi të lartë Flying skanoni një listë sublimuara të rrobave dhe të marrë në konsideratë ndonjë tkurrje apo shtrembërim që mund të ndodhin gjatë procesit lartësim dhe me saktësi të prerë jashtë ndonjë plan.

 

Bojë-lartësim Trendi është ngarje Moda, palestër dhe Sporteve Veshje Industrisë.

Veshje dhe aksesorë që janë të modës-përpara, on-trend, ndërsa në të njëjtën kohë të rehatshme dhe funksionale ka qenë gjithmonë e ndjekur. veshje sublimated siguron të gjitha këto dhe më shumë.

Kërkesa për personalitet të veçantë dhe kuptimin e modës në industrinë e veshjeve ka kontribuar në masë të madhe në popullaritetin e veshjeve lartësim. Jo vetëm industrinë e modës, por edhe simpati activewear, veshje palestër dhe veshje sportive, si dhe uniformat industri ka marrë e madhe për këtë teknikë roman shtypjen bojë-lartësim që ajo ofron mundësi të mëdha për customization me praktikisht pa kufizime të projektimit.

Laser prerja e printime bojë-lartësim

Laser cutting është zgjidhja më popullore prerja për industrinë sportive. Si një nga furnizuesit kryesorë lazer për industrinë e tekstilit, Golden Laser nisur vizion lazer sistemin e prerjes me shpejtësi të lartë për shpejtësi të lartë pëlhura prerja lartësim në rrotullon automatikisht. Me risi të vazhdueshme, Golden Laser gjithmonë fokusohet në krijimin e vlerës maksimale për klientët tanë.

Aplikimi tipike lazer për lartësim sportive

Jersey (jersey basketboll, jersey futbollit, triko baseball, hokej)

veshin Cycling

Activewear

Dance veshin / veshin Yoga

swimwear

dollakë

Laser prerja e lartësim të shtypura sportive

Sistemi CUT VISION LASER automatizojnë procesin e prerjes nga copa bojë lartësim shtypura të rrobave apo tekstilit shpejt dhe me saktësi, duke kompensuar për çdo shtrembërimet dhe shtrihet që ndodhin në tekstile të paqëndrueshme ose stretchy si ato të përdorura në sportive.

Laser prerja e bojë-lartësim Jersey hokej

  • 0.5mm prerja saktësi
  • shpejtësi e lartë
  • cilësia e besueshme
  • kosto të ulët të mirëmbajtjes

Laser prerja e Activewear sublimated

CUT VIZIONI LASER është ideale për prerje sportive në mënyrë të veçantë për shkak të aftësisë së saj për të shkurtuar materiale stretchy dhe të shtrembëruar të lehtë - pikërisht llojin që ju merrni me veshje atletike (p.sh. jerseys ekipit, swimwear etj)

Cilat janë përfitimet e prerjes lazer?

- Të gjitha në automatike kosto, më pak

Cutting edge cilësisë

butë

lakueshmëri

i lartë

shpejtësia prerja

Shpejtësi e lartë

Tool?

Nuk kërkohet

Material njolla?

Jo, për shkak të contactless përpunimit lazer

Zvarritet material?

Jo, për shkak të contactless përpunimit lazer

SI prestar lazer VISION VEPRA?

PUNA MODE 1
→ SCAN të fluturojnë

 • Lehtësuar të gjithë procesin e prodhimit. prerja automatike për pëlhura roll
 • Ruaj mjet dhe koston e punës
 • output të lartë (500 grupe të triko në ditë për ndryshim - për referencë vetëm)
 • No kërkohet fotografi origjinale e grafika
 • Saktësi e madhe

PUNA MODEL 2
→ SHENJAVE Scan regjistrimit

 • Për materialet e buta lehtë të shtrembërojnë, curl, shtrihet
 • Për modelin e komplikuar, model shturë brenda përshkruajë dhe saktësi të lartë kërkesat e prerjes

Cilat janë Vision Laser Avantazhet e sistemit?

kamera industriale HD

Kamera scan pëlhurë, të zbuluar dhe të njohin kontur të shtypura, ose marr në shenjat e regjistrimit dhe të prerë harton zgjedhur me shpejtësi dhe saktësi.

prerja e saktë lazer

prerja e saktë me shpejtësi të lartë. Të pastër dhe të përsosur edges prerë - nuk ripunimi nga pjesët prerjes nevojshme.

kompensimi Distortion

Sistemi Vision Laser automatikisht kompenson për çdo shtrembërimet apo shtrihet në ndonjë pëlhurë ose tekstileve.

përpunimit të vazhdueshëm

Sistemi transportues dhe ushqyes auto për plotësisht automatike të përpunimit të lazer direkt nga roll.

Ne rekomandojmë sistemet e mëposhtme lazer

për industrinë dixhitale shtypur sportive:

Golden Laser ka hulumtuar thellësisht kërkesat përpunimit në fushën e sportive, dhe ka nisur një seri të zgjidhjeve të automatizuar të përpunimit lazer për të përmirësuar cilësinë e përpunimit e sportive, e bën procesin e prodhimit të thjeshtë, kursen një shumë të punës dhe kohës kosto.

CJGV-160130LD

GOLDEN CAD Vision Scanning Laser Cutting Machine

detajet e produktit

JGC-160100LD

GOLDEN Regjistrimi CAM Camera Laser Cutter Machine

detajet e produktit

ZJJG (3D) -170200LD

High Speed ​​GALVO & vinç-urë Laser Perforating dhe Sistemi Prerje

detajet e produktit

Çfarë klientët SAY?

"Asgjë nuk është më e shpejtë se këtë makinë, asgjë nuk është më e lehtë se këtë makinë!"

Çfarë lloj lazer?

Ne kemi një teknologji të plotë të përpunimit lazer, duke përfshirë edhe prerja lazer, gdhendje lazer, shpuese lazer dhe lazer shënuar.

Gjej makinat tona lazer

Cili është materiali juaj?

Test materialet tuaja, optimizuar procesin, të sigurojë video, parametrat e përpunimit, dhe më shumë, pa pagesë.

Shko tek mostrës galeri

Çfarë është industria e juaj?

Thelluar kërkesat e industrive, me zgjidhje të automatizuar dhe inteligjente aplikimit lazer për të ndihmuar përdoruesit përtërij dhe zhvillimin.

Shko në zgjidhje të industrisë

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni