Пред-продажба на услуги - Вухан Златна Ласерски копродукции, ООД

Пред-продажба на услуги

Пред-продажба на услуги

Нашите експерти ќе ве известам за ласерски машини и апликации да им помогне да го направите вистинскиот избор за вашето производство решение за задоволување на вашите сегашни и идни потреби.

Технички консултации

Обезбеди на клиентите со професионална техничка, примена и консултации цена (преку E-mail, телефон, WhatsApp, WeChat, Skype, итн). Брзо да одговори на сите прашања кои клиентите загриженост во врска со, како што се: ласерска обработка со разлики за примената на различни материјали, брзина ласерска обработка, итн

Материјалот за испитување за слободни

Да обезбеди материјал за тестирање со нашите ласерски машини во различни ласерски овластувања и конфигурации за одредена индустрија. По враќањето вашиот обработени примероци, ние исто така ќе обезбеди детален извештај кој е за вашите специфични индустрија и примена.

Прием инспекција

Искрено добредојде клиенти да ја посетите нашата компанија во секое време. Ние обезбеди на клиентите со било погодно услови како што се угостителски и транспорт.

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја