Makinë prerëse me laser CO2

Si një pionier në industrinë e lazerit, seria jonë e makinerive prerëse me lazer CO2 është krijuar për të ofruar zgjidhje efikase, të automatizuara dhe inteligjente për prodhimin tuaj.Ne kombinojmë përvojën e viteve me teknologjinë dhe zhvillimin më të avancuar për t'ju ofruar sistemet e prerjes me lazer me performancë të lartë.

Shumë industri tani po zbulojnë se teknologjia e prerjes me lazer është shumë më e lartë se metodat e tjera të prerjes dhe makinat tona prerëse me lazer CO2 kanë rezultuar të jenë të suksesshme në të gjitha llojet e tregjeve si filtra, automobila, tekstile teknike, printime dixhitale, veshje, lëkurë dhe këpucë dhe reklamat.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lini Mesazhin tuaj:

whatsapp +8615871714482