FESPA 2023 |Golden Laser Takon në Mynih, Gjermani

Nga data 23 deri më 26 maj, FESPA 2023 Global Printing Expo do të mbahet në Mynih, Gjermani.

Golden Laser, një ofrues i zgjidhjeve të aplikimit dixhital lazer, do të shfaqë produktet e tij yje në stendën A61 në Sallën B2.Ju ftojmë sinqerisht të merrni pjesë!

FESPA 2023

FESPA u themelua në vitin 1962 dhe është një federatë globale e industrisë së printimit, e përbërë nga anëtarë të Shoqatës së Industrisë së Printimit me Format të Madh, që mbulon industri të tilla si printimi me ekran mëndafshi, printimi dixhital dhe printimi i tekstilit.FESPA Global Print Expo është një ngjarje e pashembullt e industrisë për printimin e ekranit, printimin dixhital me format të madh, pëlhura tekstile dhe printime reklamash.Si një ekspozitë ndërkombëtare me famë botërore, personat e brendshëm të industrisë pajtohen njëzëri se FESPA Expo është një qendër vitrinë për reformën dhe inovacionin e industrisë së printimit me format të madh.

FESPA 2023

FESPA, Ekspozita Evropiane e Printimit të Ekranit, është një ekspozitë turistike evropiane dhe aktualisht ekspozita më me ndikim dhe më e madhe e reklamave në Evropë.Vendet kryesore të ekspozitës përfshijnë Zvicrën, Holandën, Gjermaninë, Spanjën, Mbretërinë e Bashkuar, etj.FESPA ka ekspozita në Meksikë, Brazil, Turqi dhe Kinë çdo vit, përveç ekspozitave evropiane, dhe ndikimi i saj mbulon botën.

FESPA 2023

Modelet e ekspozitës

Prerës lazer ZJJG160100LD me kamerë

01. Sistemi i Prerjes me Laser Galvanometër Multifunksional Vision

Shikoni Prerjen me Laser dhe Perforimin e Veshjeve Sportive Duke punuar në Veprim!

makinë prerëse etiketa lazer me fletë

02. Makinë automatike të prerjes me lazer për etiketë reflektuese

Shikoni makinën prerëse me laser duke punuar në veprim!

Produkte të ngjashme

Lini Mesazhin tuaj:

whatsapp +8615871714482