Laser Solutions - Wuhan Golden Laser Co, Ltd
Laser Cutting Machine, Laser gdhendje Machine, GALVO Laser Machine - Golden Laser

Laser Solutions

Në procesin e prodhimit të leckë filtër për shtyp, leckë pluhur, qese pluhur, rroba rrjetë filtër, fishekë filtër, filtër qeth poliestër, pambuku filtër dhe element filter, Golden Laser depërtoi në ngushtim të prerjes materiale filtër, punching, zvogëlimin dhe të tjera tradicionale proceseve.

Rekomanduara Sistemet Laser

Artë Laser Vision Laser Cutting Machine automatizojnë procesin e prerjes nga pëlhurë të shtypura shpejt dhe me saktësi, automatikisht kompensuar për çdo shtrembërimet dhe shtrihet që ndodhin në listat paqëndrueshme të tekstilit.

Rekomanduara Sistemet Laser

etiketë lazer vdesin prerja sistemi i Artë Laser është specifike për etiketë përfunduar, është një prerja lazer teknologji in-line që konverton punë të shkurtër dhe të mesëm shkon besueshme dhe efikase, në gjendje të procesit të tërë punës digjitale.

Rekomanduara Sistemet Laser

lëkurë Laser & këpucësh zgjidhje Artë, të pajisur me saktësi të lartë të sistemit të kontrollit lëvizje, të integruar model digjitalizim, nota dhe zgjuar shtegtimit dhe funksionet e tjera së bashku me teknologjinë lazer pashoq për të zëvendësuar konvencionale prerja mjet ...

Rekomanduara Sistemet Laser

Laser veshje zgjidhje Golden industrisë rrobaqepsi është zhvilluar kryesisht për prodhimin grumbull të vogël, prerje të vetme dhe rrobaqepsi, mostër leckë rrobaqepsi, dhe me shpejtësi të lartë bëhet sipas masës veshje rrobaqepsi ...

Rekomanduara Sistemet Laser

Airbag Industry

Në prerjen dhe punching e airbags, sistem Golden Laser prerja ka avantazhe të dukshme në krahasim me sistemin mekanik vdesin-prerja. përpunimit Laser përdor metodën e përpunimit termik. Nuk ka fraying në materiale.

Rekomanduara Sistemet Laser

JMC-230230LD
JMC-300300LD
JMC-320400LD

CJG-250300LD
CJG-250400LD

airbag
Faqja Kryesore Tekstil

Faqja Kryesore Tekstil Industri

Në industrinë e tekstilit në shtëpi, zgjidhje Golden Laser ka vite avantazhe. Golden Laser prerja projektuar posaçërisht për të madhe-format me shpejtësi të lartë dhe gdhendje makine. Ajo mund të bëjë pëlhurave tekstile në shtëpi prerje dhe imazh pasqyrë dantella prerja dhe punching ..

Rekomanduara Sistemet Laser

CJG-250300LD
CJG-250400LD

Dëshironi të mësoni më shumë? Na kontaktoni për një kuotë!

GOLDEN LASER ofron zgjidhje lazer për një gamë të gjerë të industrisë së aplikimit.