• laser cutting system for filter cloth
 • Galvo laser system

Prodhuesi i sistemeve lazer për prerje, gdhendje dhe duke shënuar.

Golden Laser, lazer digjitalizimit teknologjisë platformë risi, është specialist në prerja makine CO2 lazer, GALVO gdhendje lazer machine dhe prerja fibra lazer machine.

Nga u konsultuar më parë me testet e aplikimit me materiale tuaj projektuar në industrinë specifike të trajnimit për përdoruesit dhe shërbimin e të gjithë botën - Golden Laser ofron zgjidhje të plotë lazer, nuk është vetëm një makinë e vetme!

Laser CO2

GALVO Laser

Laser Fiber

CO2 Laser Cutter për Metrazhe Filter / Industrial Filtration Fabrics
Modeli Nr .: KPM-230230LD / 300300LD

CO2 Laser Cutter për Metrazhe Filter / Industrial Filtration Fabrics

raft të lartë saktësi dhe i lidh duart. Prerje shpejtësi deri në 1200mm / s, ACC deri në 10000mm / s2, të mbajë ...
600W CO2 Laser Cutting Sistemit për Airbag Prodhimit
Modeli Nr .: KPM-230230LD / 300300LD

600W CO2 Laser Cutting Sistemit për Airbag Prodhimit

GOLDEN LASER JMC prestar lazer seri për prodhimin airbag. saktësi të lartë, të shpejtë, shumë të Automate ...
Pëlhurë lartësim Laser Cutter për sportive Prints
Modeli Nr .: CJGV-160130LD + 80AF

Pëlhurë lartësim Laser Cutter për sportive Prints

Vision prerja makinë lazer është ideale për prerje pëlhura digjitale shtypjen tekstile lartësim të ...
High Speed ​​Garment pëlhurë Laser Cutting Machine
Modeli Nr .: CJGS-160300LD

High Speed ​​Garment pëlhurë Laser Cutting Machine

Dyshe strukturë Y-boshti. Shpejtësi e lartë. Prerje shpejtësi deri në 1200mm / s. Për të mesme dhe grumbull të vogël një ...
Wide Format Laser Cutting Machine për flamuj, parulla, e butë Signage
Modeli Nr .: CJGV-320400LD

Wide Format Laser Cutting Machine për flamuj, parulla, e butë Signage

Prerja Sistemi Vision Laser projektuar posaçërisht për industrinë digjitale të shtypura dhe të shtypura se ...
Independent Dual Head lëkure Laser Cutting Machine për KEPUCE
Modeli Nr .: XBJGHY-160100LD II

Independent Dual Head lëkure Laser Cutting Machine për KEPUCE

radhim përziera dhe prerje të përziera dixhital sistem prerja lazer për lëkurë. kokat e dyfishtë lazer. B ...
Genuine Leather Laser Cutting Machine
Modeli Nr .: CJG-160250LD

Genuine Leather Laser Cutting Machine

Genuine lëkure laser machine me kamera dhe projektor. Për mallrat e fsheh lëkure FO madhe ...
Aircraft Carpet Laser Cutting Machine
Modeli Nr .: CJG-2101100LD

Aircraft Carpet Laser Cutting Machine

Prerje qilim komerciale dhe industriale është një tjetër kërkesë e madhe CO2 lazer. Në shumë raste, s ...
High Speed ​​GALVO Laser Cutting dhe Perforating Machine për pëlhurë Jersey
Modeli Nr .: ZJ (3D) -170200LD

High Speed ​​Prerje GALVO Laser dhe Pe ...

Një makinë me dhunti të shumta lazer që mund të bëjë të dyja prerje dhe shpuese për jerseys, poliestër, microf ...
Lace Laser Cutting Machine për Warp Lace
Modeli Nr .: ZJJF (3D) -320LD

Lace Laser Cutting Machine për Warp Lace

Një zgjidhje të automatizuar bazuar në njohjen dantella funksion algorithm dhe galvanometër lazer processi ...
High Speed ​​GALVO Laser gdhendje Machine për këpucë lëkure
Modeli Nr .: ZJ (3D) -9045TB

High Speed ​​GALVO Laser Engraving Mach ...

CO2 RF metalike laser 150W 275W 500W. 3D Sistemi i kontrollit dinamik galvanometër. Automatike dhe Dow ...
Roll të rrokulliset Flying pëlhurë Laser gdhendje Machine
Modeli Nr .: ZJJF (3D) -160LD

Roll për rrotull që fluturonte pëlhurë Laser Engr ...

roll Laser për të rrokulliset pëlhurave tekstile gdhendje të vazhdueshëm. Germany 3D sistem GALVO dinamik, finishi ...
Jeans Laser gdhendje Machine
Modeli Nr .: ZJ (3D) -9090LD

Jeans Laser gdhendje Machine

Denim Jeans lazer gdhendje është ushqyer kërkesat e zëvendësimit proceset tradicionale larje ...
Galvanometër Laser gdhendje Prerje Machine për lëkure dhe Tekstile
Modeli Nr .: ZJ (3D) -160100LD

Galvanometër Laser Engraving Cutting ...

Germany Scanlab 3D kreu GALVO dinamike, një herë zona scan deri në 400x400mm. Transportues tavolinë pune ...
Full Mbyllur Fiber Laser Cutting Machine me paletë changer
Model Nr .: GF-1530JH

Full Mbyllur Fiber Laser Cutting Machi ...

Fiber lazer machine me ndryshimin e tabelës. Dizajni Shtojcë. IPG / nLIGHT 2000W fibra lazer g ...
Automatik Bundle Loader Fiber Laser Pipe Prerje Machine
Model Nr .: P2060A / P3080A

Automatik Bundle Loader Fiber Laser P ...

Fiber Laser Pipe & Tube machine tufa e tubave heqjen automatikisht Automatik se ...
Dual CNC Fiber Laser Sheet Metal dhe Tube / tub Prerje Machine
Model Nr .: GF-1530T - 1000W

Dual CNC Fiber Laser Sheet Metal dhe ...

Funksionet prerja e dyfishtë për fletë metalike dhe tub. Importuar Amerikan N-light fibër lazer burim wi ...
Open Lloji 1000W Fiber Metal Laser Cutting Machine
Model Nr .: GF-1530 - 1000W

Open Lloji 1000W Fiber Metal Laser Cut ...

Prerje maksimale çeliku 12mm karbonit, çelik inox 6mm, alumin 4mm, tunxh, bakër 3mm 3mm. IPG ...

Industries Hot

Ne ofrojmë zgjidhje aplikim i bazuar në teknologjinë lazer. Zgjidhni industrinë tuaj: më të përshtatshme zgjidhje lazer e drejtë për ju
 • filtra

  Filtration Media

 • airbag

  Airbag

 • Flamuri banner icon

  Banner & Flag

 • pëlhurë lartësim

  pëlhurë lartësim

 • vetë-ngjitëse-etiketë

  Label Die Cut

 • qilim

  qilim

 • këpucë lëkure

  Lëkurë & Shoes

 • veshje

  Moda Garment

 • brendshme automotive

  automotive Interiors

 • dru 3D Model

  Modelet e drurit

 • prerja Laser çelik arkitektonike ornament-icon

  Dekorimi çeliku

 • dhe tub tub

  Tub dhe tub

më shumë

LASER GOLDEN - 2018 Visual Impact S ...

Shenja 2018 Ndikimi Visual & Exhibition Digital Print përfunduar në mënyrë të përkryer në Brisbane, Australi. Ekspozita ekspozuar kryesisht teknologji të avancuar dhe pajisjet e tilla si shtypje digjitale, sig ...
më shumë

Non-stop, GOLDEN LASER do të shkojnë në Austral ...

na takohen në Visual Impact Image Expo Brisbane, Australi 19 ~ 21 prill 2018 Booth NO. G20 Konventa Brisbane & Qendra Ekspozita Shpërndarja e Laser Artë në tregun Australi jo vetëm bashkë ...
më shumë

GOLDEN LASER shfaq në filtrimit i ...

Në vitin 2018, stacioni i parë i ekspozitës Artë Laser filluar. International Filtration dhe Ndarja Teknologji Pajisje Ekspozita FILTECH2018 Cologne, Gjermani 13-15 mars Është një profesionist ...
më shumë

Sa është aplikimi lazer shumë INTELLI ...

Artë Laser zgjuar zgjidhje dixhitale aplikimit lazer të shkëlqejë e CISMA 2017. "Tekstil & Garment, kopje digjitale, dantella, lëkure dhe lazer këpucëve zgjidhje", për të promovuar seminar inteligjente, të rritur ...
më shumë

Gati për 2017 CISMA. Duke pritur për ju në ...

Golden Laser merr produktet e fundit të CISMA - seri JMC shpejtësi të lartë dhe saktësi të lartë prestar lazer, GALVO & urë sistemi shpim lazer, CAD Vision skanim lazer prerja e sistemit, CAM Kamera reg ...
më shumë

2017 SGIA Expo, Artë Laser shihemi së shpejti ...

SGIA Expo 2017 FTESË Booth Numri: 3463 Koha: 10 tetor ~ 12, 2017 Adresa: Ernest N Morial Konventa Center, New Orleans, LA.

Përshtatje Capability

Laser Solutions ofruesi kryesor

Global Sales Rrjeti

Me 20 vjet përvojë në industrinë lazer, vazhdimisht në zhvillim dhe përdorimin e teknologjive të avancuara, Artë Laser është bërë një prodhuesi kryesor i makinave lazer me aftësi të sofistikuar customization.
Duke kërkuar Artë Laser Machines
GOLDEN LASER ju ofron zgjidhje profesionale lazer për industrinë tuaj të veçantë aplikimit - për t'ju ndihmuar rritjen e produktivitetit, të thjeshtojë procedurën e përpunimit dhe të bëjnë më shumë fitime.
Duke kërkuar Golden Laser Solutions
Në tregun e huaj, Artë Laser ka krijuar një rrjet të marketingut të pjekur në më shumë se 100 vende dhe rajone të gjithë botën, me produktet tona konkurruese dhe sistemin e inovacionit të orientuar drejt tregut.
Mëso më shumë rreth Laser Artë