Që nga viti 2005Prodhuesi i makinave lazer

Që nga viti 2005
Prodhuesi i makinave lazer

Ofruesi i zgjidhjeve dixhitale, të automatizuara dhe inteligjente të aplikimit lazer.
Kontribuoni në transformimin, përmirësimin dhe inovacionin e prodhimit industrial tradicional.

Gama jonë e makinave lazer

Eksploroni portofolin e gjerë të makinave lazer të Golden Laser, të krijuara për të ofruar saktësi, personalizim dhe automatizim dixhital në shumë sektorë.

 • Makinë prerëse me laser
 • Makinë prerëse me laser me shtrat të sheshtë
 • Makinë Prerëse me Laser Vizion
 • Makinë lazer Galvo
 • Makinë prerëse me lazer me precizion të lartë
 • Makinë speciale për industrinë e këpucëve
 • Makinë lazer e ndërtuar me porosi
https://www.goldenlaser.cc/label-laser-die-cutting-machine.html

Makinë prerëse me laser me rrokullimë në rrotull
350 LC

LC350 është plotësisht dixhital, me shpejtësi të lartë dhe automatike me aplikim roll-to-roll.Ai siguron konvertim me cilësi të lartë, sipas kërkesës, të materialeve në rrotull, duke reduktuar në mënyrë dramatike kohën e prodhimit dhe duke eliminuar kostot përmes një fluksi të plotë dhe efikas të punës dixhitale.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/digital-laser-finisher-for-label.html

Prerës me laser për etiketë
LC230

LC230 është një makinë kompakte, ekonomike dhe plotësisht dixhitale për përfundimin me lazer.Konfigurimi standard ka njësi zbërthimi, prerje me lazer, rimbështjellje dhe heqje të matricës së mbeturinave.Është i përgatitur për module shtesë si llak UV, petëzimi dhe prerje etj.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/roll-to-part-sticker-laser-cutting-machine.html

Makinë prerëse me lazer me rrotullim në pjesë
350 LC

Kjo makinë përfshin një mekanizëm nxjerrjeje që ndan artikujt tuaj të ngjitur të përfunduar në një transportues.Funksionon mirë për konvertuesit e etiketave të cilët kanë nevojë për prerje të plotë të etiketave dhe komponentëve, si dhe nxjerrjen e pjesëve të prera të përfunduara.Në mënyrë tipike, ata janë konvertues etiketash që trajtojnë porositë për ngjitëse dhe etiketa.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/sheet-fed-laser-cutting-machine.html

Makinë prerëse me lazer me fletë Fed
LC8060

LC8060 përmban ushqyerjen e vazhdueshme të fletëve, prerjen me lazer në fluturim dhe mënyrën e punës së mbledhjes automatike.Transportuesi i çelikut e lëviz fletën vazhdimisht në vendin e duhur

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/textile-fabric-laser-cutting-machine.html

Makinë për prerje me lazer të pëlhurave tekstile
Seria JMCCJG / JYCCJG

Kjo makinë prerëse lazer me shtrat të sheshtë të serisë CO2 është projektuar për rrotulla të gjera tekstili dhe materiale të buta që presin automatikisht dhe vazhdimisht.I drejtuar nga marshi dhe rafti me servo motor, prerësi lazer ofron shpejtësinë dhe përshpejtimin më të lartë të prerjes.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/filter-cloth-laser-cutting-machine.html

Makinë prerëse lazer për pëlhurë filtri
JMCCJG-350400LD

Ingranazhet dhe raftet me precizion të lartë.Shpejtësia e prerjes deri në 1200 mm/s.Lazer CO2 RF 150W deri në 800W.Sistemi transportues me vakum.Ushqyes automatik me korrigjim tensioni.I përshtatshëm për prerjen e pëlhurave të filtrit, dyshekëve filtri, poliestër, PP, tekstil me fije qelqi, PTFE dhe pëlhura industriale.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/fabric-air-duct-laser-cutting-machine.html

Makinë prerëse lazer për kanal tekstili
Seria JMCZJJG(3D).

Një kombinim i prerjes (prerjes) me lazer me format të madh X, Y dhe shpimit me laser Galvo me shpejtësi të lartë (vrima të prera me lazer).Është projektuar për prerjen e kanalit të ventilimit të tekstilit.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/airbag-laser-cutting-machine-with-multi-layer-auto-feeder.html

Makinë prerëse lazer për airbag
JMCCJG-250350LD

Duke kombinuar saktësinë, besueshmërinë dhe shpejtësinë, teknologjitë e specializuara të prerjes me lazer të airbagëve Goldenlaser sigurojnë produktivitet dhe fleksibilitet të shtuar duke ruajtur cilësi të shkëlqyera të prerjes.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/sublimation-fabric-laser-cutter-for-sportswear.html

Makinë prerëse me lazer të skanimit të vizionit
CJGV-160130LD

Vision Laser është ideal për prerjen e pëlhurave të sublimuara të të gjitha formave dhe madhësive.Kamerat skanojnë pëlhurën, zbulojnë dhe njohin konturin e printuar ose marrin shenjat e regjistrimit dhe presin dizajnet e zgjedhura me shpejtësi dhe saktësi.Një transportues dhe furnizues automatik përdoret për të mbajtur prerjen e vazhdueshme, duke kursyer kohë dhe duke rritur shpejtësinë e prodhimit.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/camera-laser-cutter.html

Prerës me lazer për regjistrimin e kamerës
GoldenCAM

Pozicionimi i shenjave të regjistrimit me saktësi të lartë dhe kompensim inteligjent i deformimit për prerje të saktë me lazer të logove, shkronjave dhe numrave të printuar me sublimim të bojës.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/wide-format-laser-cutting-machine-for-flags-banners-soft-signage.html

Makinë prerëse me lazer me vizion me format të madh
CJGV-320400LD

Prerësi lazer me vizion të formatit të madh është posaçërisht për industrinë e printimit dixhital - duke prodhuar aftësi të pashembullta për përfundimin e grafikave tekstile të printuara në mënyrë dixhitale ose të sublimuara me ngjyrë të formatit të gjerë, banderolave ​​dhe sinjalistikës së butë.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/vision-galvo-laser-on-the-fly-cutting-machine-for-sublimation-fabric.html

Makinë prerëse me laser Vision Galvo në fluturim
ZJJF(3D)-160160LD

E pajisur me një sistem skanimi me galvanometër dhe një sistem pune rrotullues.Sistemi i kamerës së shikimit skanon pëlhurën, zbulon dhe njeh format e printuara dhe kështu shkurton dizajnet e zgjedhura shpejt dhe me saktësi.Ushqyerja në rrotull, skanimi dhe prerja në fluturim për të arritur produktivitetin maksimal.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/galvo-gantry-laser-engraving-cutting-machine.html

Makinë prerëse me gdhendje me laser Galvo & Gantry
JMCZJJG(3D)170200LD

Ky sistem lazer kombinon galvanometrin dhe portin XY.Galvo ofron shënjimin e gdhendjes me shpejtësi të lartë, shpimin, prerjen dhe prerjen me puthje të materialeve të holla.XY Gantry lejon përpunimin e modeleve më të mëdha dhe materialeve më të trasha.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/galvo-laser-cutting-marking-machine-with-camera.html

Makinë laserike Galvo Gantry e plotë fluturuese me kamerë
ZJJG-16080LD

Makina lazer e integruar Galvo & Gantry miraton rrugën optike të plotë të fluturimit, e pajisur me tub xhami CO2 dhe sistemin e njohjes së kamerës CCD.Është një version ekonomik i serisë JMCZJJG(3D) të tipit me ingranazhe dhe rafte.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/roll-to-roll-fabric-laser-engraving-machine.html

Makinë për gdhendje me lazer Roll to Roll
ZJJF(3D)-160LD

Sistemi dinamik 3D Galvo, duke përfunduar shënimin e gdhendjes së vazhdueshme në një hap.Teknologjia lazer "në fluturim".I përshtatshëm për pëlhurë me format të madh, tekstile, lëkurë, gdhendje xhins, duke përmirësuar ndjeshëm cilësinë e përpunimit të rrobave dhe vlerën e shtuar.Ushqyerja dhe kthimi automatik.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/high-precision-co2-laser-cutting-machine.html

CO me saktësi të lartë2Makinë prerëse me laser
Seria JMSJG

Kjo makinë prerëse lazer me precizion të lartë CO₂ me një platformë pune mermeri siguron një shkallë të lartë stabiliteti në funksionimin e makinës.Vidha precize dhe ngasja e plotë e servo motorit sigurojnë prerje me precizion të lartë dhe shpejtësi të lartë.Sistemi i vetë-zhvilluar i kamerave të shikimit për prerjen e materialeve të printuara.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/independent-dual-head-laser-cutting-machine-for-leather.html

Makinë e pavarur prerëse me lazer me dy koka
XBJGHY-160100LD II

Dy koka lazer që punojnë në mënyrë të pavarur nga njëra-tjetra mund të presin grafika të ndryshme njëkohësisht.Një shumëllojshmëri e përpunimit me lazer (prerja me lazer, shpimi, gërvishtja, etj.) mund të përfundojë në të njëjtën kohë.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/double-head-inkjet-line-drawing-machine-for-shoe-upper.html

Makinë për shënimin me bojë
JYBJ-12090LD

JYBJ12090LD është projektuar posaçërisht për vizatimin e saktë të vijës së qepjes së materialeve të këpucëve.Mund të kryejë njohjen automatike të llojit të pjesëve të prera dhe pozicionimin e saktë me shpejtësi të lartë dhe saktësi të lartë.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/laser-perforating-cutting-machine-for-sandpaper.html

Makinë prerëse me laser Galvo për letër zmerile
ZJ(3D)-15050LD

Sistemet e skanimit me galvanometër me sipërfaqe të madhe.Burime të shumta lazer për të rritur produktivitetin.Ushqyerja dhe mbështjellja automatike – platforma e punës me transportues.Përpunim i automatizuar rrotull në rrotull për letër gërryese.I shpejtë dhe efikas.Vend ultra i imët lazer.Diametri minimal deri në 0.15 mm.

Shiko më shumë
https://www.goldenlaser.cc/laser-solutions/marine-mat/

Makinë për gdhendje me lazer për dyshek dyshemeje detare

Me shfaqjen e kërkesave të personalizuara në rritje, ky aplikacion ka nevojë urgjente për teknologjinë e shënjimit me lazer.Pa marrë parasysh se cilat dizajne me porosi dëshironi të bëni në tapetin me shkumë EVA, p.sh. emri, logoja, dizajni kompleks, madje edhe pamja natyrale e furçës, etj. Kjo ju lejon të bëni një shumëllojshmëri dizajnesh me gravurë me lazer.

Shiko më shumë

Hapat për të ndërtuar një sistem lazer

Filloni në një eksplorim gjithëpërfshirës të procesit tonë profesional në projektimin dhe ndërtimin e sistemeve lazer, të përshtatura për nevojat specifike të industrive të ndryshme.

Montimi i makinës01

Montimi i makinës

Ne prodhojmë sisteme lazer superiore për një gamë të gjerë aplikimesh

Zhvillimi i Softuerit02

Zhvillimi i Softuerit

Softuer dhe sistem kontrolli i zhvilluar në shtëpi, i përshtatur në mënyrë të përkryer me sistemin lazer

Korrigjimi i makinerisë03

Korrigjimi i makinerisë

Korrigjimi, testimi dhe kalibrimi për të arritur gjendjen optimale të sistemit lazer

Kontrolli i cilësisë04

Kontrolli i cilësisë

Zbatoni rreptësisht kontrollin e cilësisë nga materiali, montimi, korrigjimi deri te paketimi

Lazer i artë

Procesi ynë

Shiko më shumë
 • Testimi i Aplikimit

  Testimi i Aplikimit

  Materialet e klientit dërgohen përmes laboratorit tonë të zhvillimit të aplikacioneve për analizë.Kjo është ajo ku ne përcaktojmë komponentët optimalë të lazerit, optikës dhe kontrollit të lëvizjes përpara se të japim një ofertë formale dhe dizajn të sistemit.

 • Dizajni i Sistemit

  Dizajni i Sistemit

  Nëse një nga zgjidhjet tona standarde nuk funksionon, inxhinierët tanë do të hartojnë një sistem për të përmbushur kërkesat nga hapi i parë.Nga sistemet bazë lazer deri tek zgjidhjet plotësisht të automatizuara, inxhinierët tanë janë pjesë e ekipit tuaj.

 • Ndërtuar për të Fundit

  Ndërtuar për të Fundit

  Gjatë montimit përfundimtar, ne e testojmë plotësisht makinën për t'u siguruar që të gjitha sistemet po punojnë për të specifikuar ndërsa komunikojnë hapur me klientin për të rregulluar procesin e tyre.Ne ofrojmë video demonstruese të progresit, trajnim të plotë dhe testim virtual/personal të pranimit në fabrikë.

Aplikacionet e industrisë

Ne ofrojmë zgjidhje të specializuara për prerje dhe gdhendje me lazer për aplikime të ndryshme.Ai janë disa nga aplikacionet që përdorim shpesh.Zgjidhni industrinë tuaj: zgjidhja më e përshtatshme me lazer për ju

Koleksion i ri

Sistemi i prerjes me thikë lëkundëse për lëkurë dhe këpucë

Golden Laser po zgjeron më tej portofolin e produkteve të tij nga sistemet lazer në zgjidhjet e fuqishme dixhitale të prerjes me thikë për të përmirësuar efikasitetin për prodhimin masiv të produkteve prej lëkure.

 • 01 Makinë prerëse inteligjente me dy koka
 • 02 Makinë prerëse inteligjente e llojit të kanalit
 • 03 Makinë për folenë lëkure CNC
Shiko më shumë
/

Rreth nesh

Golden Laser u krijua në 2005 dhe u listua në Tregun e Ndërmarrjeve Rritëse të Bursës Shenzhen në 2011 (Stock Code 300220).Ne jemi një prodhues i sistemeve industriale lazer të nivelit të lartë me bazë në Kinë.

Me përgjegjësinë e prodhimit inteligjent të makinerive industriale të prerjes, gdhendjes dhe shënjimit me lazer, Golden Laser fokusohet në nënndarjen e tregjeve dhe industrive, krijon vlerë për klientët, ofron harduer + softuer + strategji biznesi shërbimi, përpiqet të ndërtojë një model fabrike të zgjuar dhe aspiron të bëhet lider i zgjidhjeve të aplikimit dixhital të lazerit të automatizimit inteligjent.

 • Inovacion i vazhdueshëm
 • Ekspertizë dhe njohuri
 • Shërbimi Optimal i Mbështetjes
 • Partneri juaj i besuar
Më shumë informacion

0+

vite eksperience

0+

Teknologjia kryesore

0+

Profesionistë

0+

Klientë të kënaqur

PSE NA ZGJODHET NE

Golden Laser është partneri juaj për makineritë më të avancuara të lazerit, me ekspertizë në zgjidhjet e lazerit për një gamë të gjerë sektorësh industrialë dhe një qasje të përqendruar te klientët, duke ofruar teknologji inovative dhe mbështetje të jashtëzakonshme.

Aftësitë e personalizimit

Aftësitë e personalizimit

Me 20 vjet ekspertizë në industrinë e lazerit, kërkime të vazhdueshme, zhvillim dhe inovacion, Golden Laser është bërë një prodhues lider i sistemeve lazer me aftësi të sofistikuara personalizimi.

Zbuloni makineritë tona lazer
Ofruesi i zgjidhjeve me lazer

Ofruesi i zgjidhjeve me lazer

Golden Laser ofron zgjidhje të specializuara lazer për industrinë tuaj specifike të aplikimit - duke ju ndihmuar të rritni produktivitetin dhe vlerën e shtuar, të thjeshtoni rrjedhën e punës së përpunimit, të zgjeroni gamën tuaj të shërbimeve dhe të fitoni më shumë fitime.

Zbuloni zgjidhjet tona lazer
Shërbimi ndaj klientit

Shërbimi ndaj klientit

Shërbimi ynë fillon me lidhjen tuaj dhe vazhdon t'ju ndihmojë të maksimizoni kthimin tuaj nga investimi.Ekipi i inxhinierëve profesionistë është i gatshëm të shërbejë makineritë jashtë shtetit për shërbimin e instalimit, trajnimit dhe mirëmbajtjes.

Lexoni më shumë për mbështetjen tonë
Rrjeti global i shitjeve

Rrjeti global i shitjeve

Në tregun jashtë shtetit, Golden Laser ka krijuar një rrjet të pjekur marketingu në më shumë se 60 vende dhe rajone në mbarë botën, me produktet tona konkurruese dhe sistemin e inovacionit të orientuar drejt tregut.

Lexoni më shumë rreth Golden Laser

Golden Laser ndjek qëllimin e tij për t'ju shërbyer më mirë

KOMPANIA MERR CERTIFIKIMIN ISO 9001:2015

LEXONI NJOFTIMIN

Golden Laser ndjek qëllimin e tij për t'ju shërbyer më mirë

TË GJITHA SERIA E PRODUKTEVE MARIN CERTIFIKATËN CE

LEXONI NJOFTIMIN

Golden Laser ndjek qëllimin e tij për t'ju shërbyer më mirë

NGA 31.12.2022, NUMRI I PATENTAVE ESHTE 212

LEXONI NJOFTIMIN
Golden Laser ndjek qëllimin e tij për t'ju shërbyer më mirë
Golden Laser ndjek qëllimin e tij për t'ju shërbyer më mirë
Golden Laser ndjek qëllimin e tij për t'ju shërbyer më mirë

dëshmitë

Motivimi ynë më i madh është besimi i klientëve tanë

José Antonio Chacon

José Antonio Chacon

Menaxher teknik

Spanja

Gjatë procesit të instalimit, teknikët e Golden Laser shfaqën një nivel të lartë ekspertize dhe profesionalizmi.Ata siguruan që makineritë të vendoseshin në mënyrë të përsosur dhe kryen seanca trajnimi të plota për stafin tonë.Edhe pas instalimit, ekipi i mbështetjes së klientit të Golden Laser mbetet i disponueshëm për të adresuar menjëherë çdo pyetje ose shqetësim.

TAH Dohchor

TAH Dohchor

CEO

Franca

Teknologjia e përparuar e Golden Laser transformoi biznesin tonë dy vjet më parë.Performanca e qëndrueshme e makinës së tyre dhe inovacioni i tyre i pamëshirshëm, na bëjnë gati të zgjerojmë linjën tonë me modelin e tyre të avancuar.

TAH Dohchor

Annette Ulloa

Drejtori i Operacioneve

Meksika

Golden Laser ofron saktësi të pashembullt dhe operacione të shpejta.Ndërfaqja e tij miqësore për përdoruesit, e shoqëruar me veçoritë e sigurisë, e bën atë të dalluar.Mbështetja në kohë, profesionale pas shitjes është një qershi në krye!

TAH Dohchor

Brunhild Moraes

Drejtor i projektit

Kanadaja

Golden Laser gjithmonë i është përgjigjur shpejt çdo problemi që kam pasur gjatë viteve.Anëtarët e ekipit të tyre të teknologjisë janë të zgjuar dhe miqësorë dhe më kanë dhënë gjithmonë shërbime dhe këshilla të shkëlqyera.Është një ekip për të cilin jam i lumtur që e kam në këndin tim.Faleminderit Golden Laser për vendosjen e shiritit në SERVICE dhe tejkalimin e pritjeve të mia!

TAH Dohchor

Keagen Showalter

Menaxher i prodhimit

Shtetet e Bashkuara

Ekipi i Golden Laser ishte jashtëzakonisht i përgjegjshëm, i durueshëm dhe i ditur, duke më udhëhequr gjatë gjithë procesit nga zgjedhja e makinës së duhur për nevojat e biznesit tim deri te instalimi dhe trajnimi.Ata gjetën kohë për të kuptuar kërkesat tona unike dhe ofruan zgjidhje të përshtatura që përputheshin në mënyrë të përkryer me rrjedhën tonë të punës.

 • José Antonio Chacon
 • TAH Dohchor
 • TAH Dohchor
 • TAH Dohchor
 • TAH Dohchor

I besuar nga disa prej më të mirëve

Golden Laser është krenar që punon me disa nga kompanitë më të mëdha në botë.

 • 3 milion
 • AveryDennison
 • HP_100
 • adidas-removebg-preview
 • NKE
 • Youngone
 • Sefar
 • ClearEdge
 • Saati
 • DuctSox
 • FabricAir
 • Dekathlon

KorporativeLajme

Përmbledhja vjetore e lazerit të artë për vitin 2023

Viti 2023 ishte i mbushur me sfida.Golden Laser, me fokus dhe përpjekje të bashkërenduar, arriti lartësi të reja suksesi!Duke iu përmbajtur standardeve të larta dhe kërkesave të rrepta…

Shiko më shumë

PRINTING United Expo 2023 Ftesë

Ngjarja do të zhvillohet nga 18 deri më 20 tetor 2023, në Atlanta, GA.Golden Laser fton klientët dhe profesionistët e industrisë të na vizitojnë në Booth B7057.

Shiko më shumë

Ftesë FILM & TAPE EXPO 2023

FILM & TAPE EXPO do të mbahet në Qendrën Botërore të Konventave dhe Ekspozitave Shenzhen (Vend i ri Baoan) nga 11-13 tetor 2023. Na vizitoni në stendën 4-C28.Duke u fokusuar në aplikimet e prerjes me lazer të filmit dhe shiritit.

Shiko më shumë

Lazeri i Artë ndez skenën në CISMA2023 me teknologjinë më të fundit lazer

Më 25 shtator, CISMA2023 u lançua në mënyrë madhështore në Shangai.Golden Laser sjell në ekspozitë sisteme prerëse lazer me shpejtësi të lartë, makina prerëse fluturuese me galvanometër me shpejtësi ultra të lartë, makina prerëse me lazer vizion për sublimimin e ngjyrave dhe modele të tjera, duke ju sjellë cilësi dhe përvojë më të mirë.

Shiko më shumë
 • 2023

 • 2023

 • 2023

 • 2023

Kontaktoni Tani

Ne jemi të përkushtuar ndaj prodhimit, inxhinierisë dhe inovacionit të sistemeve dhe zgjidhjeve lazer për të drejtuar më mirë biznesin tuaj dhe për të ushqyer marrëdhënien afatgjatë mes nesh.Na kontaktoni për më shumë informacion mbi produktivitetin dhe teknologjinë e përparuar të makinerive tona dhe për të parë performancën e tyre të nivelit të lartë.

KËRKIM I SHPEJTË

Keni nevojë për një konsultë?Na kontaktoni 24/7

Lini Mesazhin tuaj:

whatsapp +8615871714482