Rreth Nesh

Përqendrohuni në prodhimin inteligjent me lazer

Zgjidhje prodhimi fleksibël të thellë në industri me teknologji lazer

Markë

GOLDENLASER - Markë e njohur botërore e prodhuesit të pajisjeve lazer.

Përvoja

16 vjet duke zhvilluar vazhdimisht përvojë në industrinë e lazerit.

Përshtatje

Aftësi të sofistikuara personalizimi për industrinë tuaj specifike të aplikacioneve.

Kush Jemi Ne

Wuhan Golden Laser Co., Ltd.është themeluar në vitin 2005 dhe është listuar në Tregun e Ndërmarrjeve të Rritjes të Bursës së Shenzhenit në 2011. Është një ofrues i zgjidhjeve të aplikimit të teknologjisë lazer dixhitale dhe i përkushtuar për të ofruar zgjidhje të përpunimit me lazer për përdoruesit globalë.

Pas më shumë se 10 vitesh zhvillimi dhe inovacioni të vazhdueshëm, GOLDENLASER është bërë prodhuesi kryesor dhe i njohur botëror i pajisjeve lazer në Kinë.Në fushën e prodhimit të pajisjeve dixhitale lazer të nivelit të lartë, GOLDENLASER ka krijuar avantazhet e tij të teknologjisë dhe markës kryesore.Veçanërisht në fushën e tekstileve, veshjeve dhe aplikimeve lazer të pëlhurave fleksibël industriale, GOLDENLASER është bërë marka kryesore e Kinës.

Ekosistemi i Aplikimit të Inovacionit të Teknologjisë Dixhitale

LAZER ARTË

Përqendrohuni në ofrimin e zgjidhjeve dixhitale, të automatizuara dhe inteligjente të aplikimit të lazerit.

- Ndihmoni sistemet tradicionale të prodhimit industrial të përmirësohen në dixhital, fleksibël për zhvillim inovativ.

punishte makinash prerëse lazer co2

Çfarë bëjmë ne

GOLDENLASER është e specializuar në R&D, prodhimin dhe tregtimin eMakinë prerëse me lazer CO2, makinë lazer galvanometër, prerës dixhital lazerdhemakinë prerëse lazer me fibra.Linja e produkteve mbulon më shumë se 100 modele të tilla si prerja me lazer, gdhendja me lazer, shënjimi me lazer dhe perforimi me lazer.

Aplikimet përfshijnë printimin dixhital, tekstile, veshje, këpucë lëkure, pëlhura industriale, mobilim, reklamë, printim dhe paketim etiketash, elektronikë, mobilje, dekorim, përpunim metali dhe shumë industri të tjera.Një numër produktesh dhe teknologjish kanë marrë patenta kombëtare dhe të drejta autori të softuerit dhe kanë miratimin e CE dhe FDA.

VITE

QË NGA VITI 2005

+
60 R&D

NR.TË PUNONJËSVE

METRA KATRORË

NDËRTESA FABRIKE

USD

TË ARDHURAT NGA SHITJE NË 2022

Smart Factory • Workshop Inteligjente

Për dekadat e fundit, GOLDENLASER iu përgjigj pozitivisht kërkesave të tregut të prodhimit inteligjent.Integroni burimet e brendshme të industrisë dhe kombinoni teknologjinë e informacionit për të krijuar zgjidhje inteligjente të menaxhimit të punëtorive.Në kohën e arritjes së prodhimit inteligjent, ju sjell gjithashtu lehtësinë e aftësisë së gjurmimit të të dhënave të prodhimit në kohë reale, ndryshimin në kohë reale, monitorimin në kohë reale, zvogëlon gradualisht ndërhyrjen njerëzore duke përmirësuar cilësinë e produktit dhe kohën e dorëzimit, sjell më shumë menaxhim komoditeti.

Smart Factory Intelligent Workshop-Golden Laser

Duke pritur për të ardhmen, GOLDENLASER do t'i përmbahet përparimit të industrisë si strategjia kryesore e zhvillimit, do të forcojë vazhdimisht inovacionin e teknologjisë, inovacionin e menaxhimit dhe inovacionin e marketingut si thelbin e sistemit të inovacionit dhe do të synojë të bëhet lider i aplikacionit lazer inteligjent, të automatizuar dhe dixhital. Zgjidhjet.

RRJETI GLOBAL MARKETING

Në tregjet jashtë shtetit, GOLDENLASER ka krijuar një rrjet të pjekur shërbimesh marketingu në më shumë se 100 vende dhe rajone anembanë botës.

- Golden Laser është bërë eksportuesi më i madh i produkteve lazer në Kinë.

DISA NGA KLIENTËT TONË

ÇFARË THONË KLIENTËT?

"Michelle, kam një furnizim të ri në lidhje me GOLDENLASER. Tani ju keni një ekip shumë më të mirë. Joe dhe Johnson janë shumë profesionistë dhe kompetent. Ata e kuptojnë kërkesën dhe përgjigjen në kohë dhe me bindje. Urime! Sigurisht që jeni gjithashtu shumë profesionist dhe e kuptoni produktet tuaja dhe tregtoni shumë."

- Rui

"Rita, si gjithmonë shërbimi juaj ndaj klientit është i shkëlqyeshëm. Ju djema keni qenë të mrekullueshëm dhe nëse do të na duhet ndonjëherë të heqim këmbëzën, do të jeni thirrja jonë e parë."

- Toni

"Makina juaj lazer Galvo ka një shkarkim shumë të mirë; për të prerë ose shkruar (shënuar) është shumë e shpejtë; dizajni i makinës është i mirë; makina tregon një performancë të mirë; e lehtë për t'u përdorur; e lehtë për të bërë rregullime."

- Felige

"Makina është shumë e mirë. Z. Robin është i shkëlqyeshëm. Ne kënaqemi duke punuar me të. Shumë i dobishëm dhe i qetë. Uroj të porosis shpejt makinën e re dhe ju lutem herën tjetër mos e ndërroni teknikun. Shpresoj të shohim më shumë lidhje në të ardhmen."

— Welty
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Lini Mesazhin tuaj:

whatsapp +8615871714482