Makinë prerëse me laser, makinë për gdhendje me laser, makinë lazer Galvo - Laser i artë

Dita e Parë e Goldenlaser në Sino-Label 2023 në Guangzhou

Sot, TheEkspozita Ndërkombëtare e Kinës për Teknologjinë e Printimit të Etiketave 2023 (SINO LABEL 2023)u hap me madhështi në Kompleksin e Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës, Guangzhou!

lazer i artë në sinolabel 2023
lazer i artë në sinolabel 2023

Goldenlaser solli në ekspozitë një gamë të plotë të makinerive inteligjente të prerjes me lazer me shpejtësi të lartë.Që nga fillimi i saj në orën 10 të mëngjesit, stendat e Goldenlaser kanë qenë të mbushura me njerëz, duke tërhequr një numër klientësh për të vizituar dhe konsultuar.

Shiko goldenlaser në Sino-Label 2023 në veprim!

Në ekspozitë, multi-platformë, multi-funksionale dhe modulare inteligjentemakineritë e prerjes me lazersolli zgjidhje novatore, përparimtare dhe të larmishme të përpunimit të prerjes me lazer për konvertimin pas shtypjes, duke tërhequr një numër klientësh që të ndalen dhe të mësojnë më shumë.

goldenlaser në sinolabel 2023

Në këtë ekspozitë, Goldenlaser solli makinën prerëse lazer dixhitale me shpejtësi të lartë LC-350, prerësin lazer ekonomik LC-230 dhe makinën prerëse lazer me fletë LC-8060.tre pikat kryesore të pajisjeve janë shumë, në mënyrë që të arrish bie në sy!

makinë prerëse me lazer me fletë
sistemi i prerjes me lazer
etiketë makinë prerëse lazer

Gati për të mësuar më shumë?Na kontaktoni për një ofertë!

Ndaluni pranë stendës sonë # 4.2-B10 dhe bashkohuni me ne për një eksplorim të ofertave tona.

Produkte të ngjashme

WhatsApp
Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni