Контакт - Вухан Златна Ласерски копродукции, ООД

Контактирајте не

Сакаат да работат со златни ласер?

адреса

Златната Ласерски Индустриски парк, Tianxing патот, Hengdian Стрит, Chuanlong авенија во Њујорк, Окружниот Huangpi, Вухан, Хубеи, Кина

телефон

Тел (WhatsApp / WeChat):

+86 158 7171 4482

Skype

Skype ID:

златен ласер.ојо

банкарска сметка

CNY A / C:
70080155200003768
USD A / C:
7016 1457 4100 0007 3
EUR A / C:
7016 3857 4100 0025 6

Ресивер: Вухан Златна Ласерски копродукции, ООД

Адреса: ЗЛАТЕН ЛАСЕРСКА ГРАДЕЊЕ NO.3-3 Shiqiao 1ST ПАТ, HOUHU STREET, JIANGAN DISTRICT, Вухан

На сметката со банката

Трансфер банка: Ситибанк naNew Њујорк Свифт Не: citius33

Приемник банка: Шангај Пудонг банка за развој, Вухан филијала

Адреса: бр 218 Ксинхуа патот, Вухан, Хубеи 430000, Кина

Свифт: SPDBCNSH180

Испратете ја вашата порака до нас:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја